עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

בלוג סיפורים ורגעים קטנים.
1997.
מזל שור.
חלום-להיות חופשייה.

"יש בן חורין שרוחו רוח של עבד, ויש עבד שרוחו מלאה חירות; הנאמן לעצמיותו - בן חורין הוא, ומי שכל חייו הם רק במה שטוב ויפה בעיני אחרים - הוא עבד."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
sunshinebloger97@gmail.com
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
חברים
Ladyoftheflowersorcoאוריוןbroken wingsjust morנעמונת
טיגר הבובהEscobar1RainAni KarmaKimutimJust a Joe
Ms.deathhaunted princessשריליןשמי הוא גיאקרנפית ארץ ישראליתפאולית
אחת שיודעתנופקXGeminiSpace Girledyaאופיר
Israel.lThe darkDo what I wantɛAngelɜפיה טובהYN71
IM AL
סיפורים קצרים
סיפור קצר-בשמלה שחורה

כתבתי סיפור בהמשכים!
אתם מוזמנים ללחוץ על התמונה ולקרוא את החלק הראשון.
מקווה שתאהבו :)

בשמלה שחורה
הבחירה של הלב
•  פרק 1
•  פרק 2
•  פרק 3
•  פרק 4
•  פרק 5
•  פרק 6
•  פרק 7
•  פרק 8
ציטוט אהוב

"עם חופש,ספרים,פרחים והירח,מי לא יכול להיות שמח?"- אוסקר ווילד
מרוב אהבה שותק

דברים שניסיתי לומר לך

21/05/2018 01:11
sunshine
אני לא אומרת שאתה טועה. אז אל תחשוב שאני עקשנית ושאני לא יודעת להקשיב. מה שאתה אומר פשוט לא רלוונטי לחיי. ואני יכולה להסכים איתך ועדיין לעשות ההפך ממה שאתה מייעץ לי לעשות. סתם כי אני מכירה את עצמי יותר טוב ממך. אז בפעם הבאה שאתה תתווכח איתי על משהו...תזכור שאולי אתה צודק...אבל יש סיכוי לא קטן שאולי אתה טועה. אולי מה שאתה מייעץ לי נכון להרבה מאוד אנשים אבל הוא לא לגמרי מתאים לי? תחשוב על זה לפני שאתה מתעצבן עליי...לפני שאתה אומר שאני "סתומה",או "לא מקבלת תוכחה". עדיף שאני אטעה בעצמי מאשר שאני אתן לך להטעות אותי...לא כך? אתה באמת רוצה את הטעויות שלי על מצפונך? הדעה שלך חשובה לי! באמת! אבל לפעמים...זה פשוט מרגיש שאתה לא יודע מי עומדת מולך. ולמרות שאתה אדם הגיוני...אתה מתקשה להבין את ההיגיון שלי. אני מרשה לך לחשוב שאני טועה. אני מרשה לך לחשוב שאני לא מבינה כלום. אבל לפעמים זה לא משנה כמה תגיד לבן אדם שהוא "בדרך הלא נכונה"...בסופו של דבר הוא יבחר לעשות מה שהוא רוצה. התוצאה ידועה מראש. אני אעשה מה שנראה לי ואתה תשפוט אותי מהצד...וזה לא משנה מי צודק ומי טועה. משנה מי לוקח את האחריות. ואני לוקחת אחריות על חיי...ובגלל זה אני לא יכולה לעשות מה שאתה מבקש ממני...אני פשוט לא מסוגלת לשלם את המחיר של זה. כי לכל דבר יש מחיר. אז אני אעשה מה שאתה רוצה...ואז מה? מה איתי?...מה אם העתיד שאני רואה לעצמי שהוא בכלל לא קרוב לעתיד שאתה רואה בשבילי. כי בעיניי אין לי עתיד...יש לי רק את היום הזה ואם יש לי מזל גם את המחר. מה זה משנה איפה אני אהיה בעוד 10 שנים? שנגיע לגשר נחצה אותו לא? זה מכעיס אותך כל כך... לשמוע אותי מדברת כאילו אין לי עתיד... זה לא שאין לי עתיד...זה שפשוט שהוא עוד לא קיים...אז איך אתה מצפה ממני לחשוב על משהו שהוא בכלל לא רלוונטי? אני פשוט באמת לא מצליחה להבין...ואולי דווקא זה מה שגורם לך לקרוא לי "מטומטמת". זה לא מעליב אותי...זה מצחיק אותי. אבל לפעמים אני כל כך רוצה שתבין...שאני גורמת לתוצאה הפוכה. אני כל כך מנסה להסביר את עצמי...ואני לא מצליחה. זה לא רק אתה...לפעמים אנשים פשוט מפספסים את הנקודה...הם נתפסים על משהו שלא היה חשוב לי לומר. מה שחשוב לי לומר...זה שאתה לא יכול לעצור בן אדם מלטעות. אתה לא יכול לעצור אותי מלטעות...אפילו אם אני אעשה הכל בדיוק לפי התוכנית...זה בלתי נמנע. דברים שניסיתי לומר לך...אבל לא הצלחתי.

edya
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון
הציטוט האהוב עליי

"אי שפיות: לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות" - אלברט איינשטיין

תמיד שאני מאבדת משהו אני מוצאת את עצמי מחפשת באותו מקום כמה פעמים שוב ושוב ומשתגעת.
ומאחר שאני ממש שונאת לאבד דברים ולא יכולה להפסיק לחפש עד שאני מוצאת...המשפט הזה עוזר לי לחפש בצורה הגיונית...וככה אני מוצאת את הדבר שחיפשתי יותר מהר.
ולכן הוא אהוב עליי ביותר כרגע.
הסיפור האהוב עליי

פיטר פן.
בהחלט סיפור שהייתי רוצה להיכנס אליו.
זה אומר עליי הרבה דברים אה?
אני מניחה שאני אחת כזאת שפשוט לא רוצה להתבגר.